Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     22. května 2018   |   19:19
Uživatel nepřihlášenPokročilé hledání 

Kuchařské školy mění socialistickou výuku

Odbourejte stres - sportujte! Zkuste kratší maraton!

Odbourejte stres - sportujte! Zkuste kratší maraton!

Olomoucký běžecký festival 18. června 2011

Největší běžecká akce na Moravě!

Olomoucký 1/2Maraton

Zúčastněte se jednoho z nejoblíbenějších závodů na Moravě. Máte pocit, že 21 km je na vás příliš velká vzdálenost? Časový limit je 3 hodiny. Pro rekreační sportovce tato zátěž nepředstavuje při vhodném tempu výraznější potíž. I podprůměrně sportovně zdatný jedinec má dobrou šanci závod v limitu dokončit. Samozřejmě je vždy třeba přihlédnout k aktuálnímu zdravotnímu stavu. Lepší je však být dobře připraven.

Běh na 10 km

Současně s Olomouckým 1/2Maratonem startuje také závod na 10 km. Tento závod je určen pro méně fyzicky zdatné jedince, nebo pro ty z vás, kteří si zkrátka chcete atmosféru velkého městského závodu ztím jen osahat a na 21 km se ještě necítíte. Díky tomu, že trať je tvořena dvěma 10ti kilometrovými okruhy, závodníci na 10 km ukoční svůj běh ve stejné cílové bráně na Horním náměstí jako půlmaratonci.

Chcete běžet poprvé, nemáte odvahu běžet sami a hledáte partnera pro společný běh? Kontaktujte autorku článku a běžte s námi...! :-)

Štafetový 1/2Maraton

Štafetový závod poskytuje obvyklý cíl k posílení týmového ducha a pocitu sounáležitosti. Běhání ve štafetě je jednodušší a pokud se necítíte na vzdálenost 21 km, je tento závod právě pro Vás. Dejte dohromady štafetu 4 lidí, přátel, kolegů z práce a zaregistrujte se na štafetový běh, který je součástí Volkswagen Olomouckého 1/2Maratonu.

Allianz Rodinný běh 2,5 km

Allianz Rodinný běh 2,5 km, jak již vyplývá z názvu, je akce určená všem bez výjimky věku či pohlaví. 18. června totiž v Olomouci nejde pouze o sportovní výkony a hon za nejlepším časem. Jde o to, užít si báječné odpoledne strávené s rodinou a přáteli. Allianz Rodinný běh je pro to ideální příležitostí! Jedná se o nesoutěžní běh na krátkou vzdálenost, kterou jistě zvládnou i děti či děděček s babičkou. Nejde o čas ani pořadí, nikdo nespěchá do cíle - medaile na památku počká na každého!

Autor: Anna Kulíková
Odkaz: info@gastroprace.cz
Komentáře, dotazy a připomínky nám můžete zaslat kontaktním formulářem.
Uživatelské jméno 
Heslo 


Zaregistrovat se
Zapomenuté heslo
 
 
Odborná spolupráce
GASTRO & HOTEL
GASTRO Plus
C.O.T.
 

TOPlist