Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     22. května 2018   |   19:20
Uživatel nepřihlášenPokročilé hledání 

Kuchařské školy mění socialistickou výuku

CLARION CONGRESS HOTEL ČESKÉ BUDĚJOVICE**** otevřel své brány

CLARION CONGRESS HOTEL ČESKÉ BUDĚJOVICE**** otevřel své brány Hotel Gomel se proměnil v luxusní Clarion! CLARION CONGRESS HOTEL ČESKÉ BUDĚJOVICE**** otevřel své brány 1. dubna 2012!

Se znovuotevřením čtyřhvězdičkového hotelu definitivně skončí starý název Gomel. Dominanta jihočeské metropole rozšířila síť hotelů Clarion a jako již osmý v ČR se začlenil do mezinárodní sítě Choice Hotels International. Návštěvníci se mohou těšit na nové pokoje, vybavené konferenční prostory a vynikající gastronomii v několika restauracích, pivnici či baru. Rozšířila se kapacita parkovacích ploch a pestrá je i nabídka hotelových služeb čtyřhvězdičkového standardu.

Po více než roční rozsáhlé přestavbě se jedna z tradičních dominant Českých Budějovic proměnila na čtyřhvězdičkový Clarion Congress Hotel České Budějovice. Rekonstrukce se dotkla sedmnáctipatrové budovy i přiléhajícího dvoupodlažního provozního objektu. Nový kabát získaly nejen veškeré interiéry výškového hotelu, ale i fasáda, střecha a okolí hotelu včetně parkoviště. Clarion Congress Hotel České Budějovice**** se nachází v bezprostřední blízkosti starého města a hlavního náměstí Přemysla Otakara II. Moderní business hotel nabízí kapacitu 190 komfortních dvoulůžkových pokojů, 3 prostorné jednolůžkové pokoje, 7 pokojů Superior v nejvyšším patře hotelu a 5 luxusních apartmánů. Všech 205 pokojů je nekuřáckých, celková kapacita hotelu je 407 lůžek. V nabídce je také možnost několika rodinných a bezbariérových pokojů. Všechny jsou pak vybaveny koupelnou s vanou či sprchou, WC, vysoušečem vlasů, žehlícím setem, SAT TV, minibarem, čajovým či kávovým setem, bezpečnostní schránkou a internetovým připojením Wi-Fi zdarma na pokojích i ve všech veřejných a konferenčních prostorách.

Značku Clarion na českém a slovenském trhu exkluzivně zastupuje akciová společnost CPI Hotels. Rekonstrukce a rebranding je součástí obchodní strategie, která počítá s neustálým rozvojem sítě hotelů značky Clarion a její expanzí do regionů. Příkladem toho je i v prosinci loňského roku zahájená rekonstrukce bývalého hotelu Sigma v Olomouci. Stavební náklady na Clarion Congress Hotel České Budějovice si vyžádaly přes 300 milionů korun.

Komentáře, dotazy a připomínky nám můžete zaslat kontaktním formulářem.
Uživatelské jméno 
Heslo 


Zaregistrovat se
Zapomenuté heslo
 
 
Odborná spolupráce
GASTRO & HOTEL
GASTRO Plus
C.O.T.
 

TOPlist