Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     22. května 2018   |   19:23
Uživatel nepřihlášenPokročilé hledání 

Kuchařské školy mění socialistickou výuku

Nový Spa & Kur Hotel Harvey ve Františkových Lázních

Nový Spa & Kur Hotel Harvey ve Františkových Lázních

CPI HOTELS STARTUJE LÁZEŇSKÝ ŘETĚZEC, ČTYŘHVĚZDIČKOVÝ SPA & KUR HOTEL VE FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍCH VÍTÁ PRVNÍ HOSTY

Čtyřhvězdičkový Spa & Kur Hotel Harvey ze skupiny CPI Hotels otevřel 15. května své brány prvním hostům. Decentní prostředí citlivě zrekonstruované neoklasické budovy v klidné lokalitě světově proslulých Františkových Lázní nabízí prvotřídní servis. Hosté se mohou těšit na komfortní pokoje, vynikající gastronomii, ale především na léčebné, spa a wellnessprogramy pod vedením profesionálních terapeutů a lékařů, gastronomické zážitky a vše, co neodmyslitelně patří k nezapomenutelným chvílím fyzické i duševní relaxace.

Spa & Kur Hotel Harvey**** vznikl rozsáhlou rekonstrukcí a dostavbou neoklasické budovy na samém okraji lázeňské zóny, v klidném a tichém prostředí u centrálního lesoparku, přitom jen pár kroků od lázeňského centra Františkových Lázní. Hotel nabízí kapacitu 46 dvoulůžkových pokojů, 8 jednolůžkových pokojů, 17 dvoulůžkových pokojů Superior a 4 apartmá s klimatizací. Moderní a plně vybavené pokoje jsou rozděleny na kuřácké a nekuřácké, v nabídce je také možnost pokojů pro handicapované, s kuchyňkou či balkonem. Všechny jsou pak vybaveny koupelnou s vanou či sprchou, WC, vysoušečem vlasů, žehlícím setem, SAT TV, minibarem, čajovým či kávovým setem, bezpečnostní schránkou a internetovým připojením Wi-Fi zdarma na pokojích i ve veřejných prostorách, restauraci a baru.

Spa & Kur Hotel Harvey****nabídne vynikající gastronomii v klimatizované restauraci s kapacitou 150 míst. Samozřejmostí je široká nabídka specialit domácí, lokální i mezinárodní kuchyně. Na letní terase s krásným výhledem do přilehlého lesoparku bude možné vychutnat si třeba sladké speciality, v baru pak zase pestrou nabídku nápojů. Součástí hotelu jsou i dva stylové salonky s kapacitou 55 a 12 míst.

Komentáře, dotazy a připomínky nám můžete zaslat kontaktním formulářem.
Uživatelské jméno 
Heslo 


Zaregistrovat se
Zapomenuté heslo
 
 
Odborná spolupráce
GASTRO & HOTEL
GASTRO Plus
C.O.T.
 

TOPlist