Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     22. května 2018   |   19:24
Uživatel nepřihlášenPokročilé hledání 

Kuchařské školy mění socialistickou výuku

BUDDHA-BAR HOTEL PRAGUE ZÍSKAL TRAVELERS’ CHOICE AWARD

BUDDHA-BAR HOTEL PRAGUE ZÍSKAL TRAVELERS’ CHOICE AWARD

BUDDHA-BAR HOTEL PRAGUE ZÍSKAL TRAVELERS’ CHOICE AWARD OCEŇUJÍCÍ NEJLEPŠÍ HOTELY ČESKA

Pětihvězdičkový Buddha-Bar Hotel Prague opět potvrdil vynikající úroveň kvality nabízených služeb, získal prestižní ocenění společnosti TripAdvisor.com. V rámci 12. ročníku cen Travelers’ Choice Awards 2014 byl vyhlášen 3. nejlepším hotelem České republiky.

TripAdvisor.com patří k nejvýznamnějším portálům o cestování, sdružuje komunitu uživatelů z 34 zemí celého světa, kteří sdílejí reálné zkušenosti a dojmy z cest. Kromě cen Travelers’ Choice Awards založených na hodnocení z uživatelských recenzí, uděluje společnost TripAdvisor.com také Certificate of Excellence, který Buddha-Bar Hotel Prague obdržel již počtvrté za sebou. Hotel má na svém kontě ocenění celou řadu, mimo jiné se umístil v žebříčku prestižního kanadského Reader´s Digest v TOP 10 nejromantičtějších hotelů světa nebo se stal jedním „Nejžhavějších nových evropských hotelů“ dle The Sunday Times a další.

Pětihvězdičkový butikový Buddha-Bar Hotel Prague je prvním z nově vzniklého řetězce Buddha-Bar Hotels & Resorts. Nabízí ubytování v 36 luxusních pokojích a 3 apartmá, které představují spojení designu, špičkových materiálů a technologií.

Komentáře, dotazy a připomínky nám můžete zaslat kontaktním formulářem.
Uživatelské jméno 
Heslo 


Zaregistrovat se
Zapomenuté heslo
 
 
Odborná spolupráce
GASTRO & HOTEL
GASTRO Plus
C.O.T.
 

TOPlist