Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     22. května 2018   |   19:28
Uživatel nepřihlášenPokročilé hledání 

Kuchařské školy mění socialistickou výuku

Integrity Consulting

Integrity Consulting

 „Objevte v sobě životní harmonii“

 Nabízíme:

Rozvojové programy na bázi Assessment centra ( Development Centre) – jedná se o 1-2 denní praktická cvičení pro střední a vyšší management firmy, kdy účastníci řeší adekvátní modelové situace, vztahující se k jejich práci za stálého sledování týmu pozorovatelů.

Individuální coaching manažerů - nabízíme poradenství pro manažery, kteří se chtějí zlepšit v oblasti time managementu, asertivity, prezentačních dovedností, komunikace či dalších dovedností, které má správný manažer používat.

Personální poradenství - nabízíme profesionální pomoc s tvorbou celkové koncepce a strategie , včetně personálního marketingu.

Manažerské vzdělávání – nabízíme ucelený systém manažerského vzdělávání, vypracovaný na míru pro Vaší společnost, kterému vždy předchází analýza potřeb skupiny i jednotlivých členů skupiny Program je rozdělen do bloků a je prokládán outdoorovými aktivitami. Dále nabízíme samostatné kurzy komunikace, asertivity a další rozvojové programy podle potřeb klienta.

Outdoor – Training – metoda oudoor trainingu je založena na zkušenosti učení s vlastním prožitkem, autentickou situací.Propojení emocionálních vjemů a racionálního procesu učení přináší o desítky lepší výsledky ve fázi vybavování.

Reference z hotelové branže a významné reference z ostatních odvětí:

CITIBANK a.s., Linka bezpečí, Kienbaum und Partner GmbH, Lego Prodiction s.r.o., Český Telecom, Delvita, Shell a.s., Eurotel Bratislava s.r.o., Deichmann obuv s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., I.Q.A. a.s., Ford Motor Company s.r.o., Philips Česká republika, s.r.o., To je jen několik vybraných zákazníků naší společnosti, další najdete na našich stránkách www.integrity-consulting.cz

Úplný kontakt:

Název společnosti: Integrity Consulting

Kontaktní osoba: Renata Bínová

Adresa: Prvního pluku 8, 186 00 Praha 8

Telefony: 224 891 333, 739 026 666

E - mail: info@integrity-consulting.cz

webové stránky: www.integrity-consulting.cz IČO: 700 610 33Komentáře, dotazy a připomínky nám můžete zaslat kontaktním formulářem.
Uživatelské jméno 
Heslo 


Zaregistrovat se
Zapomenuté heslo
 
 
Odborná spolupráce
GASTRO & HOTEL
GASTRO Plus
C.O.T.
 

TOPlist