Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     22. května 2018   |   19:25
Uživatel nepřihlášen



Pokročilé hledání 

Kuchařské školy mění socialistickou výuku

BEST OF REALTY 2012

BEST OF REALTY 2012Na slavnostním galavečeru byly v kongresovém sále České národní banky vyhlášeny výsledky 14. ročníku soutěže Best of Realty. Vítězem letošního ročníku soutěže se v kategorii hotelů stala skupina CPI Group za Clarion Congress Hotel v Českých Budějovicích, který byl oceněn za provedenou rekonstrukci, dobře řešené kongresové prostory a zachování image původního hotelu Gomel.

Sedmnáctipatrová budova nabízí celkem 205 dvoulůžkových pokojů, velkoryse pojatá recepce a lobby bar při vstupu pak slouží nejen hotelovým hostům, ale také účastníkům kongresů, seminářů nebo společenských akcí, pro které je hotel v širokém okolí svým rozsahem, špičkovým zázemím i kvalitou služeb naprosto bezkonkurenční. Z nejvýše položených pokojů hosté ocení panoramatický výhled na okolí jihočeské metropole.

Dominanta jihočeské metropole, původní budova hotelu Gomel, čekala na svou rekonstrukci několik let. Na podobě nového čtyřhvězdičkového Clarionu se podíleli dva architekti, ing. arch. Jaromír Kročák z Ateliéru Kročák Architekt, který navrhl exteriér, a Lukáš Fictuma z MS Architekti, jehož dílem je interiér hotelu. Dramatickou přeměnou prošel také interiér hotelu, od konstrukčních materiálů a úpravu dispozic, přes nejmodernější technologie ovlivňující provoz i pohodlí hostů, až po barevné ladění a vybavení. Jihočeský Clarion nabízí rozsáhlé prostory až pro 640 delegátů - kongresové centrum tvoří sál s kapacitou 440 osob, který lze variabilně rozdělit na 4 konferenční místnosti a další samostatný sál s kapacitou 200 osob a 2 foyer. Konferenční prostory se jmenují podle známých jihočeských rybníků Rožmberk, Bezdrev, Hejtman, Vajgar a Svět. O gastronomické zážitky se stará labužnická kuchyně restaurace Benada a staročeská pivnice IN LOCO, které spolu s lobby barem poskytují příjemné posezení nejen pro hotelové hosty, ale také pro širokou veřejnost. „Součástí rekonstrukce jsou také rozsáhlé venkovní úpravy, rozšíření kapacity parkoviště a nové rozvody sítí v okolí hotelu.

Vítězové v kategorii hotely:

1. Clarion Congress Hotel České Budějovice
2. Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem
3. fabrika hotel, Humpolec





Komentáře, dotazy a připomínky nám můžete zaslat kontaktním formulářem.
Uživatelské jméno 
Heslo 


Zaregistrovat se
Zapomenuté heslo
 
 
Odborná spolupráce
GASTRO & HOTEL
GASTRO Plus
C.O.T.
 





















TOPlist