Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     20. července 2018   |   08:31
Uživatel nepřihlášenPokročilé hledání 

Kuchařské školy mění socialistickou výuku
Prácí barmana je příprava a podávání širokého sortimentu míchaných alkoholických a nealkoholických nápojů. Barman se stará o zařízení baru - sklenice, mixery, šejkry, zabezpečuje chlazení, ošetřování ovoce, přísad, ostatních surovin a nápojů. Respektování hygienických předpisů a úzkostlivé dodržování čistoty je v tomto povolání samozřejmostí. Podává nápoje v místech k tomu určených, tzn. v barech. Zákazníky obsluhuje u pultu, případně přebírá objednávky od číšníků pro obsluhu u stolu. Práce barmana se většinou odehrává před očima hostů. Míchá, prostírá, servíruje nápoje a zúčtovává peníze.

Barista je člověk, který se specializuje na přípravu kávy. Své schopnosti porovnávají baristé na různých mezinárodních i národních kláních. Vrcholnou akcí je Mistrovství světa baristů (World Barista Championship), kam postupuje vítěz národního mistrovství každé členské země kávové asociace.
Kliknutím změníte pořadíPozice Kliknutím změníte pořadíInzerent Kliknutím změníte pořadíMax. plat Kliknutím změníte pořadíRegion
Nebyly nalezeny žádné inzeráty

Uživatelské jméno 
Heslo 


Zaregistrovat se
Zapomenuté heslo
 
 
Odborná spolupráce
GASTRO & HOTEL
GASTRO Plus
C.O.T.
 

TOPlist