Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     20. července 2018   |   08:35
Uživatel nepřihlášenPokročilé hledání 

Kuchařské školy mění socialistickou výuku
Práce v managementu je náročná na čas a téměř vždy vyžaduje praxi v oboru, tedy hotelnictví či gastronomii. Častým požadavkem je zkušenost s vedením lidí, SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru, aktivní znalost světového jazyka a uživatelská znalost běžných kancelářských programů. Nezbytné jsou manažerské a organizační dovednosti, schopnost řídit tým a odolnost vůči zátěži a stresu. V oboru gastronomie a hotelnictví je obvyklým požadavkem orientace na výkon, časová flexibilita a v neposlední řadě profesionální vystupování a vzhled.
Praha je všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Historické centrum města s jedinečným panoramatem Pražského hradu, největšího hradního komplexu na světě, je památkovou rezervací UNESCO. Právě historické jádro města a mnohé památky přilákají ročně miliony turistů ze zemí celého světa, což činí Prahu jedním z nejnavštěvovanějších měst Evropy. Od roku 1920 je oficiálním názvem města Hlavní město Praha, předtím od roku 1784 Královské hlavní město Praha. V jiných jazycích jméno obvykle zní Praga (latina, většina románských a slovanských jazyků), Prag (němčina) nebo Prague (angličtina a francouzština). Hlavní město Praha patří tradičně k nejdůležitějším hospodářským centrům Česka.
Kliknutím změníte pořadíPozice Kliknutím změníte pořadíInzerent Kliknutím změníte pořadíMax. plat Kliknutím změníte pořadíRegion
Nebyly nalezeny žádné inzeráty

Uživatelské jméno 
Heslo 


Zaregistrovat se
Zapomenuté heslo
 
 
Odborná spolupráce
GASTRO & HOTEL
GASTRO Plus
C.O.T.
 

TOPlist