Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     16. července 2018   |   16:02
Uživatel nepřihlášen

Clarion Congress Hotel České Budějovice****


 

Aktual.: 14.5.2018

Číšník

Výkonná pozice

Částečný úvazek

Jihočeský

Max. plat: Dohodou

Jazyky - aktivně: Anglický

Kontaktní Email


Do nově otevřené restaurace New Wave hledáme nové kolegy na pozici Číšník/servírka na zkrácený úvazek.

Nástup možný ihned.

Číšník/servírka New Wave - zkrácený úvazek

Požadujeme:
zkušenosti z hotelového nebo gastronomického provozu

flexibilitu

znalost AJ, další světové jazyky výhodou

příjemné a profesionální vystupování

zodpovědný přístup k práci


Nabízíme:
práce v moderním prostředí a mladém kolektivu

práce na hlavní pracovní poměr dle pracovní smlouvy

dopolední směny od 10 do 16 hodin (pondělí až pátek)

odpovídající platové ohodnocení, prémie, příplatky

zaměstnanecké benefity


Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

TOPlist