Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     16. července 2018   |   16:02
Uživatel nepřihlášen

Clarion Congress Hotel České Budějovice****


 

Aktual.: 17.5.2018

Číšník

Výkonná pozice

Plný úvazek

Jihočeský

Max. plat: Dohodou

Jazyky - aktivně: Anglický

Kontaktní Email


Do Clarion Congress Hotelu České Budějovice hledáme nové kolegy na pozici číšník/servírka pro nově otevřenou restauraci New Wave.

Nástup možný ihned.

Možnost plného i zkráceného úvazku

Číšník/servírka VEDUTA a BQ

Požadujeme:
zkušenosti z hotelového nebo gastronomického provozu

zkušenost s přípravou cateringových a banketových akcí výhodou

flexibilitu

znalost AJ, další světové jazyky výhodou

příjemné a profesionální vystupování

zodpovědný přístup k práci


Nabízíme:
práce v moderním prostředí a mladém kolektivu

podílení se na přípravě zajímavých akcí

práce na hlavní pracovní poměr dle pracovní smlouvy

12 hodinové směny (krátký/dlouhý týden)

odpovídající platové ohodnocení, prémie, příplatky

zaměstnanecké benefity


Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

TOPlist