Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     21. června 2018   |   13:49
Uživatel nepřihlášen

Spa & Kur Hotel Harvey Františkovy Lázně****


 

Aktual.: 3.4.2018

Číšník

Výkonná pozice

Plný úvazek

Karlovarský

Max. plat: Dohodou

Jazyky - aktivně: Německý

Kontaktní Email


Pro Spa & Kur Hotel Harvey**** ve Františkových Lázních hledáme vhodného kandidáta na HPP na pozici:

Číšník/Servírka

Požadujeme:

praxi v oboru

nutná znalost NJ

časovou flexibilitu

orientaci na zákazníka a příjemné vystupování

pečlivost

12 hod. směnný provoz (krátký/dlouhý týden)


Nabízíme:

systém zaměstnaneckých benefitů

možnost kariérního postupu v rámci společnosti CPI Hotels, a.s.

možnost vzdělávání

příjemné pracovní prostředí


V případě zájmu zašlete svůj životopis na l.svagr@spakurhotels.com nebo se dostavte osobně každý den vždy od 14:00 hodin s životopisem.

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.
V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail l.svagr@spakurhotels.com.
TOPlist