Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     20. července 2018   |   08:56
Uživatel nepřihlášen

Clarion Congress Hotel Olomouc****


 

Aktual.: 23.5.2018

Číšník

Výkonná pozice

Plný úvazek

Olomoucký

Max. plat: Dohodou

Jazyky - základy: Anglický

Kontaktní Email


Clarion Congress Hotel Olomouc****, držitel ocenění o nejlepší hotel Clarion Evropy 2017 přijme na hlavní pracovní poměr Číšníka / servírku.

Číšník / servírka

Požadujeme:

zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování

100% přístup k práci, vstřícnost, časová flexibilita

zdravotní průkaz

nástup ihned


Nabízíme:

výhodné platové podmínky a čerpání benefitů

moderní pracovní prostředí v blízkosti hlavního nádraží Olomouc

přátelský kolektiv

pestrou pracovní náplň

flexibilní pracovní dobu


V případě zájmu nám zašlete životopis na email: m.rosickova@clarion-hotels.cz

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.


TOPlist