Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     20. července 2018   |   08:46
Uživatel nepřihlášen

Clarion Congress Hotel Olomouc****


 

Aktual.: 9.4.2018

Číšník

Výkonná pozice

Plný úvazek

Olomoucký

Max. plat: Dohodou

Kontaktní Email


Pro Comfort Hotel Olomouc Centre hledáme vhodné kandidáty na pozici Číšník/servírka.

Číšník/servírka

Nabízíme
příjemné pracovní prostředí v moderním hotelu blízko centra Olomouce

práci na hlavní pracovní poměr na základě pracovní smlouvy

školení a možnost osobního rozvoje

zodpovědnou a zajímavou pracovní pozici, příjemný kolektiv

odpovídající platové ohodnocení, příplatky, prémie

12 hodinové směny - krátký/dlouhý týden


Požadujeme
vyučení v oboru nebo praxi

nadšení a zájem o obor

znalost anglického a českého jazyka, jakýkoliv další jazyk výhodou

příjemné a profesionální vystupování

zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, organizovanost

flexibilitu

zkušenost s prací v hotelovém sektoru a znalost práce s restauračními či hotelovými systémy výhodou
Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.
TOPlist