Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     20. července 2018   |   08:13
Uživatel nepřihlášen

Clarion Congress Hotel Prague


 

Aktual.: 14.5.2018

Ekonomika & finance

Střední Management

Částečný úvazek

Praha

Max. plat: Dohodou

Jazyky - aktivně: Český

Kontaktní Email


Do Clarion Congress Hotel Prague přijmeme k doplnění týmu fakturanta/tku na 20h týdně s pracovní dobou i o víkendech.

Nástup možný ihned.

Fakturant/ka

Požadujeme:
zkušenosti z hotelové recepce a rezervačního oddělení

znalost hotelového systému Opera výhodou

pracovní doba 20h týdně včetně víkendů - směny dle domluvy


Nabízíme:
finanční ohodnocení s motivační složkou mzdy

široká nabídka benefitů

stabilní zázemí české společnosti CPI Hotels, a.s.

příjemné pracovní prostředí


Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Kontakt: hr@cchp.cz. Tel. 211 131 103
TOPlist