Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     22. února 2018   |   08:16
Uživatel nepřihlášen

Clarion Congress Hotel Prague


 

Aktual.: 12.2.2018

Kuchař & kuchyně

Výkonná pozice

Plný úvazek

Praha

Max. plat: Dohodou

Kontaktní Email


Do Clarion Congress Hotel Prague hledáme kuchaře/ku na výdej personální stravy.

Kuchař/ka na výdej personální stravy

Požadujeme:

minimálně vyučení v oboru

zkušenosti a praxi v hotelu na stejné pozici výhodou

vhodné i pro absolventy

flexibilitu a kreativitu


Nabízíme:

zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí

systém zaměstnaneckých životopisů

možnost dalšího vzdělávání

možnost růstu v rámci hotelového řetězce

platové ohodnocení s motivační složkou mzdy


Životopisy můžete zasílat na emailovou adresu: hr@cchp.cz

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.
Kontakt: hr.cchp@clarion-hotels.cz. Tel. 211 131 103
TOPlist