Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     22. května 2018   |   19:37
Uživatel nepřihlášen

Buddha-Bar Hotel Prague*****


 

Aktual.: 21.2.2018

Kuchař & kuchyně

Výkonná pozice

Plný úvazek

Praha

Max. plat: 25 000,-

Jazyky - aktivně: Český

Jazyky - pasivně: Anglický

Jazyky - základy: Anglický

Kontaktní Email


Pro exkluzivní hotel Buddha-Bar Hotel Prague*****, situovaný v samém srdci Prahy nedaleko Staroměstského náměstí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Kuchař/ka studené kuchyně.

Pracovní doba od 10:30 - 22:30 - krátký/dlouhý týden.

Kuchař/ka studené kuchyně

Požadujeme:

vzdělání a praxi v oboru

zájem o obor gastronomie

kladný přístup k práci

zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce

čistý trestní rejstřík


Nabízíme:

možnost profesního růstu a dobré platové podmínky

zaměstnanecké benefity a možnosti vzdělávání

příjemné pracovní prostředí v centru PrahyZasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Kontakt:

Daniel Polák

Executive Chef
+420 778 402 439
d.polak@buddhabarhotelprague.com
TOPlist