Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     21. června 2018   |   13:57
Uživatel nepřihlášen

Clarion Congress Hotel Ostrava


 

Aktual.: 15.8.2017

Kuchař & kuchyně

Výkonná pozice

Plný úvazek

Moravskoslezský

Max. plat: Dohodou

Jazyky - aktivně: Český

Kontaktní Email


Clarion Congress Hotel Ostrava∗∗∗∗ hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchař/ka.

Kuchař/ka

Požadujeme:

vyučen/a v oboru gastronomie podmínkou

1 rok praxe v oboru

ovládání české i mezinárodní kuchyně

zájem o nové trendy v oblasti gastronomie

kreativita, samostatnost, pečlivost


Nabízíme:

zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí v jednom z největších hotelů společnosti CPI Hotels, a.s.

systém zaměstnaneckých benefitů, možnost stravování a ubytování

možnost dalšího vzdělávání

možnost vlastní realizace a profesního růstu v rámci hotelového řetězce


V případě zájmu zašlete Váš motivační dopis se strukturovaným životopisem v českém jazyce. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás.

V případě, že do 3 týdnů neobdržíte od nás žádnou odpověď, nebyli jste zařazeni do výběrového řízení a veškeré Vámi zaslané informace a dokumenty budou skartovány.

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.
If you wish to apply for this job, please send your CV to the contact e-mail: gabriela.trochtova@clarion-hotels.cz.
TOPlist