Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     21. června 2018   |   13:59
Uživatel nepřihlášen

Mamaison Hotel Riverside Prague


 

Aktual.: 16.8.2017

Kuchař & kuchyně

Výkonná pozice

Brigáda

Praha

Max. plat: Dohodou

Jazyky - aktivně: Český

Kontaktní Email


Mamaison Hotel Riverside Prague příjme na brigádu kuchaře.

Náplň práce: příprava snídaní, obědů

Kuchař / snídaně

Požadujeme:

zájem a chuť učit se novým věcem


Nabízíme:

100 Kč/hodina na brigádu


prosím kontaktujte nás na : Riversidechef@mamaison.com

Dodatek:
'Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.'
V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mail: rs_chef@mamaison.com.
TOPlist