Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     21. června 2018   |   14:01
Uživatel nepřihlášen

Clarion Hotel Prague City


 

Aktual.: 4.10.2017

Recepce & Front Office

Výkonná pozice

Plný úvazek

Praha

Max. plat: Dohodou

Jazyky - aktivně: Anglický

Kontaktní Email


Clarion Hotel Prague City**** hledá vhodného kandidáta na pozici Noční recepční na HPP. Pracovní doba 19:00 - 07:00 (krátký/dlouhý týden).

Nástup možný ihned.

Noční recepční

Požadujeme:

dobrou znalost AJ, ostatní jazyky velkou výhodou

pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup

dobré komunikační schopnosti

příjemné vystupování

poctivost, spolehlivost, flexibilita

praxe na recepci výhodou

znalost programu Opera výhodou


Nabízíme:

zaškolení

možnost profesního růstu v rámci společnosti CPI Hotels, a.s

systém zaměstnaneckých benefitů a možnosti vzdělávání

příjemné pracovní prostředí

zázemí jedné z největších hotelových společností v ČRZasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

V případě zájmu zašlete CV na tento e-mail: lenka.cervenkova@cpihotels.com.
TOPlist