Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     22. května 2018   |   19:38
Uživatel nepřihlášen

Clarion Congress Hotel Prague


 

Aktual.: 28.3.2018

Portýr & Doorman

Výkonná pozice

Plný úvazek

Praha

Max. plat: Dohodou

Jazyky - aktivně: Anglický

Kontaktní Email


Do Clarion Congress Hotel Prague hledáme vhodné posily do týmu portýrů/bagážistů na HPP.

Portýr/bagážista

Náplň práce:
manipulace se zavazadly hostů

asistence hostům a recepci


Požadujeme:
znalost AJ

příjemné vystupování

poctivost a spolehlivost, flexibilita a komunikativnost

vykonávat denní i noční směny


Nabízíme:
nástup možný ihned

možnost profesního růstu v rámci společnosti CPI Hotels, a.s.

systém zaměstnaneckých benefitů a možnost dalšího vzdělávání

příjemné pracovní prostředí


V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte do předmětu emailu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás.

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Kontakt: hr@cchp.cz. Tel. 211 131 103
TOPlist