Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     19. února 2018   |   12:40
Uživatel nepřihlášen

Clarion Congress Hotel České Budějovice****


 

Aktual.: 13.11.2017

Recepce & Front Office

Výkonná pozice

Plný úvazek

Jihočeský

Max. plat: Dohodou

Jazyky - aktivně: Anglický, Německý

Kontaktní Email


Pro Clarion Congress Hotel České Budějovice přijmeme recepční na HPP. Nástup možný ihned, turnusové směny, mzda 18.200,-Kč. Požadujeme výborné komunikativní schopnosti, znalost AJ a NJ slovem i písmem, znalost PC, pečlivost. Nabídky na e-mail : p.novakova@clarion-hotels.cz

Recepční

Požadujeme:

minimálně SŠ vzdělání

praxe v hotelové recepci a znalost hotelového programu Opera výhodou

znalost anglického a německého jazyka slovem i písmem

výborné komunikační schopnosti

pečlivost, spolehlivost, samostatnost

aktivní klientský přístup, asertivita

pozitivní myšlení, týmový duch


Nabízíme:

platové ohodnocení s motivační složkou mzdy

systém zaměstnaneckých benefitů

příjemné pracovní prostředí

možnost profesního růstu v rámci hotelového řetězceZasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

TOPlist