Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     20. července 2018   |   08:44
Uživatel nepřihlášen

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn****


 

Aktual.: 4.7.2018

Recepce & Front Office

Výkonná pozice

Plný úvazek

Královehradecký

Max. plat: Dohodou

Jazyky - aktivně: Německý

Jazyky - pasivně: Anglický

Kontaktní Email


Clarion Hotel Špindlerův Mlýn∗∗∗∗ se nachází v prostředí Krkonošského národního parku u Labské přehrady. Hotel má kapacitu 414 lůžek, dvě restaurace, bar a terasu. Nabízí také konferenční prostory a zejména kvalitní wellness služby.

Pro hotel Clarion Hotel Špindlerův Mlýn∗∗∗∗ hledáme kandidáty na pozice Recepční.

Nástup ihned.

Recepční

Požadujeme:

jeden světový jazyk mírně až středně pokročilý (podmínkou)

maturita vítána, není podmínkou

základní uživatelská znalost práce na PC

organizační schopnosti

dobré komunikační schopnosti

flexibilitu, pečlivost, samostatnost


Nabízíme:

mzda od 21.400,- + příplatky za noční, víkendy, svátky atd.

bezplatné ubytování

stravování za zvýhodněnou cenu

zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí

systém zaměstnaneckých benefitů

příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězce


V případě zájmu zašlete Váš motivační dopis se strukturovaným životopisem v českém jazyce na e-mail: l.buresova@clarion-hotels.cz Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás.
Pokud do 3 týdnů neobdržíte od nás žádnou odpověď, nebyli jste zařazeni do výběrového řízení a veškeré Vámi zaslané informace a dokumenty budou skartovány.

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

TOPlist