Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     20. července 2018   |   08:45
Uživatel nepřihlášen

Clarion Congress Hotel České Budějovice****


 

Aktual.: 5.4.2018

Kuchař & kuchyně

Výkonná pozice

Plný úvazek

Jihočeský

Max. plat: Dohodou

Jazyky - aktivně: Český

Kontaktní Email


Pro Clarion Congress Hotel České Budějovice∗∗∗∗ hledáme vhodné kandidáty na pozici snídaňová kuchařka/ kuchař.

Snídaňová kuchařka/ kuchař

Požadujeme:
vyučení v oboru

praxe podmínkou

zájem o gastronomii a nové trendy

pečlivost a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:
možnost profesního růstu

zázemí velké společnosti dynamicky expandující v hotelovém průmyslu

systém zaměstnaneckých benefitů a možnosti vzdělávání

příjemné pracovní prostředí


V případě zájmu zašlete Váš motivační dopis se strukturovaným životopisem v českém jazyce. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás.

V případě, že do 3 týdnů neobdržíte od nás žádnou odpověď, nebyli jste zařazeni do výběrového řízení a veškeré Vámi zaslané informace a dokumenty budou skartovány.

'Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.'

TOPlist