Inzerce práce v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu
    
    
     21. června 2018   |   13:56
Uživatel nepřihlášen

Buddha-Bar Hotel Prague*****


 

Aktual.: 15.6.2018

Číšník

Výkonná pozice

Brigáda

Česká republika

Max. plat: 100,-

Jazyky - aktivně: Český, Anglický

Kontaktní Email


Exkluzivní hotel v centru Prahy Buddha-Bar Hotel Prague***** hledá pro svou restauraci Siddharta Café vhodné kandidáty na pozici snídaňový brigádník (včetně výpomoci během večerních akcích).

Výpomoc v restauraci Siddharta Café

Požadujeme:

příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost

komunikativní znalosti angličtiny

chuť pracovat v příjemném prostředí


Nabízíme:

100 Kč/h

možnost kariérního postupu v rámci společnosti

příjemné pracovní prostředí

směny jsou možné v pracovní dny i o víkendechZasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.
Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.
V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Kontakt:

Vít Málek

Siddharta Café Manager
+420 725 812 078
v.malek@buddhabarhotelprague.com
TOPlist