Tyto webové stránky používají cookies ke zvýšení uživatelského pohodlí a k získáni anonymních, souhrnných údaju o návštevnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies.

Novinky


Silvestr v hotelu Černigov

červenec 2018

Oslavte Silvestr s námi! Vstupenky k zakoupení v recepci hotelu.
Hotel Černigov, Riegrovo náměstí 1494, 500 02 Hradec Králové


Comfort Hotel Olomouc Centre nově

červenec 2018

Největší česká hotelová společnost CPI Hotels provozuje v Olomouci další hotel, od dubna nově převzala provoz Hotelu Ibis Olomouc Centre. V Olomouci již společnost provozuje čtyřhvězdičkový Clarion Congress Hotel, který se zaměřuje převážně na obchodní klientelu. Tříhvězdičkový Hotel Ibis Olomouc Centre byl zařazen jako Comfort Hotel Olomouc Centre pod značku Comfort Hotels, která stejně jako hotely Clarion patří do Choice Hotels International, jedné z největších franšízových sítí na světě.


Kritické datum pro určení nevyčerpané dovolené

červen 2018

30. červen – kritické datum pro určení nástupu nevyčerpané loňské dovolené! Zaměstnavatel by měl všem zaměstnancům určit dovolenou tak, aby byla vyčerpána v tom roce, ve kterém na ni nárok vznikl. Ale ne vždy se to podaří, ať už z naléhavých provozních důvodů na straně zaměstnavatele, nebo z důvodů na straně zaměstnance. Nepodaří-li se dovolenou vyčerpat v tom roce, za který náleží, je zaměstnavatel povinen určit ji zaměstnanci tak, aby byla vyčerpána nejpozději do konce následujícího kalendářního roku. Neurčí-li zaměstnavatel čerpání dovolené nejpozději do 30. června následujícího kalendářního roku, má právo určit čerpání dovolené rovněž zaměstnanec. Čerpání dovolené je zaměstnanec povinen písemně oznámit zaměstnavateli alespoň 14 dnů předem, pokud se nedohodne se zaměstnavatelem na jiné době oznámení. Platí pro něj tedy stejná lhůta jako pro zaměstnavatele.